• -30,00 zł
90x200 Prześcieradło nieprzemakalne 90x200
search
  • 90x200 Prześcieradło nieprzemakalne 90x200

90x200 Prześcieradło nieprzemakalne 90x200

95,67 zł
65,67 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Dlaczego warto wybrać nasze nieprzemakalne prześcieradła?

Nasze prześcieradła są szyte w Polsce, a do ich produkcji używamy materiałów tylko najlepszej jakości! Bardzo dbamy o to, by jakość oferowanych przez nas produktów była jak najlepsza i możemy zapewnić, że prześcieradła nieprzemakalne z naszego sklepu są produktami sprawdzonymi oraz w 100% skutecznymi w swoim działaniu ochronnym. Zapewniamy:

• 100% wodoodporność
• wysoki komfort użytkowania
• właściwości antyalergiczne
• bezpieczeństwo - nawet dla niemowląt!

Prześcieradło nieprzemakalne - rozmiar 90x200

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Prześcieradła nieprzemakalne rewelacyjnie sprawdzają się jako ochrona materaca przed plamami, zabrudzeniami oraz zniszczeniami. Korzystając z tego typu zabezpieczenia, nie tylko zabezpieczasz swój materac, ale także siebie! Produkty nieprzemakalne tego typu mają właściwości antyalergiczne - chronią przed bakteriami oraz roztoczami. Tego typu zabezpieczenie pozawala na utrzymanie odpowiedniej higieny swojego materaca, co znacznie wpływa na jakość snu oraz Twoje zdrowie.

Prześcieradła nieprzemakalne z naszego sklepu są szyte w Polsce. Produkujemy je ze świetnej jakości, naturalnych materiałów, które nie tylko są niezwykle skuteczne w swoim działaniu ochronnym, ale także posiadają wiele specjalnych właściwości, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. 

Prześcieradła są w pełni nieprzemakalne, co jest możliwe dzięki użyciu ochronnej membrany poliuretanowej, która stanowi ich spodnią warstwę. Membrana ta efektywnie zabezpiecza materac przed przemakaniem płynów i zabezpiecza przed wszelkimi zabrudzeniami. Górną warstwę prześcieradła stanowi niezwykle przyjemna dla ciała bawełna frotte, która jest delikatna i nie powoduje odparzeń i podrażnień skóry. Dzięki zastosowaniu bawełny frotte, prześcieradło jest oddychające i nie powoduje nadmiernej potliwości podczas snu.

Skład: bawełna frotte + membrana poliuretanowa

Naturalne materiały sprawiają, że prześcieradła posiadają silne właściwości hipoalergiczne i zabezpieczają przed bakteriami oraz roztoczami. Dzięki temu, nasze produkty nieprzemakalne idealnie sprawdzają się podczas walki z alergią!

Nasze produkty są w 100% bezpieczne nawet dla niemowląt! 

Właściwości prześcieradeł nieprzemakalnych sprawiają, że świetnie sprawdzają się jako zamiennika jednorazowych mat higienicznych i są przeznaczone do użytku zarówno w domu, jak i w szpitalach, placówkach medycznych, hotelach, internatach i SPA.

Wybierając prześcieradło nieprzemakalne 90x200, zapewniasz sobie lepszą jakość snu!

Komentarze (22)
Oceń