• -30,00 zł
80x160 Prześcieradło nieprzemakalne 80x160
search
  • 80x160 Prześcieradło nieprzemakalne 80x160

80x160 Prześcieradło nieprzemakalne 80x160

91,75 zł
61,75 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Jakie są zalety korzystania z prześcieradeł nieprzemakalnych?

Prześcieradła nieprzemakalne posiadają szereg specjalnych właściwości, które zapewniają skuteczna ochronę materaca oraz wysoki komfort użytkowania. Prześcieradła są w 100% nieprzemakalne, co jest możliwe dzięki użyciu specjalnej membrany poliuretanowej, która nie przepuszcza płynów. Natomiast, dzięki przyjemnej w dotyku bawełnie frotte, która stanowi wierzchnią warstwę prześcieradła, jest ono niezwykle delikatne dla skóry i zapewnia odpowiednia cyrkulację powietrza. 

PRODUKT POLSKI

Wybierz prześcieradło nieprzemakalne 80x160!

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Co charakteryzuje  prześcieradła nieprzemakalne z naszego sklepu?

rewelacyjna jakość - prześcieradła są produkowane w Polsce, dokładamy wszelkich starań, by produkty z naszego sklepu były jak najbardziej wytrzymałe, dlatego nasze prześcieradła nieprzemakalne są dodatkowo wzmocnione obszyciem overlokiem, co przyczynia się do przedłużenia ich trwałości

100% skuteczność działania - prześcieradła są w pełni wodoodporne i niezawodnie zabezpieczają materac przed przemakaniem, plamami i zabrudzeniami

bezpieczeństwo - nasze prześcieradła są w 100% bezpieczne nawet dla małych dzieci! Dzięki użytym materiałom, nie powodują podrażnień ani odparzeń skóry.

właściwości antyalergiczne - prześcieradła zabezpieczają nas przed bakteriami i roztoczami - są świetnym rozwiązaniem przy wszelkich alergiach.

niezwykły komfort użytkowania - górną warstwę prześcieradła stanowi przyjemna dla ciała bawełna frotte, która jest niezwykle delikatna i umożliwia swobodny przepływ powietrza 

Nasze prześcieradła posiadają wszytą elastyczną gumkę dookoła, która ułatwia nakładanie na materac i sprawia, że prześcieradło nie zsuwa się podczas użytkowania. Co więcej, nasze prześcieradła nie ślizgają się po materacu ani nie powodują hałasu podczas użytkowania.

Specjalne właściwości naszych prześcieradeł sprawiają, że świetnie sprawdzają się jako zamiennika jednorazowych mat higienicznych.
Prześcieradła nieprzemakalne znajdują swoje zastosowanie w:

- Twoim domu
- Hotelach
- SPA
- Domach spokojnej starości
- Placówkach opieki medycznej
- Szpitalach
- Hospicjach

Skład: bawełna frotte + membrana poliuretanowa

Wybierając prześcieradło nieprzemakalne na materac 80x160, zapewniasz sobie lepszy i zdrowy sen!

Komentarze (14)
Oceń