• -30,00 zł
70x140 Prześcieradło nieprzemakalne 70x140
search
  • 70x140 Prześcieradło nieprzemakalne 70x140

70x140 Prześcieradło nieprzemakalne 70x140

89,52 zł
59,52 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Prześcieradło nieprzemakalne 70x140

Korzystając z nieprzemakalnego prześcieradła, zapewniasz sobie oraz swoim bliskim bezpieczny i zdrowy sen! Właściwości tego typu ochraniaczy wpływają bezpośrednio na jakość snu i tym samym na nasze zdrowie. Używając prześcieradła nieprzemakalnego, zabezpieczasz swój materac przed zniszczeniem, jak również ochraniasz siebie przed bakteriami oraz roztoczami, które gromadzą się w miejscu, w którym śpisz. 

Produkcja polska

Wybierz prześcieradło nieprzemakalne 70x140 i zapewnij sobie lepszą jakość snu!

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Nieprzemakalne prześcieradła świetnie sprawdzają się jako ochrona materaca przed wszelkimi plamami i zabrudzeniami. Zabezpieczając materac w ten sposób, nie tylko chronisz go przed zniszczeniem, ale także zapewniasz sobie zdrowy i bezpieczny sen!

Co charakteryzuje nasze prześcieradła?

rewelacyjna jakość wykonania - prześcieradła są produkowane w Polsce, przykładamy dużą wagę do tego, aby produkty z naszego sklepu były jak najbardziej wytrzymałe, dlatego nasze prześcieradła nieprzemakalne są dodatkowo obszyte overlokiem, które przedłuża ich trwałość

niezwykła skuteczność działania - prześcieradła są w pełni wodoodporne oraz skutecznie chronią przed zmoczeniem, plamami i zabrudzeniami

niezwykły komfort użytkowania - górną warstwę prześcieradła stanowi przyjemna dla ciała bawełna frotte, która jest delikatna i umożliwia właściwą cyrkulację powietrza 

bezpieczeństwo - nasze produkty są całkowicie bezpieczne nawet dla małych dzieci! Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów, nie powodują podrażnień ani odparzeń skóry.

właściwości antyalergiczne - prześcieradła nieprzemakalne zabezpieczają nas przed bakteriami i roztoczami -  świetnie sprawdzają się podczas alergii.

Właściwości naszych produktów sprawiają, że świetnie sprawdzają się jako zamiennika jednorazowych mat higienicznych i są przeznaczone do użytku zarówno w domu, jak i w szpitalach, placówkach medycznych, hotelach, internatach i SPA.

Nasze prześcieradła posiadają elastyczną gumę dookoła, która ułatwia aplikację na materac i sprawia, że prześcieradło nie zsuwa się z materaca. Ponadto, nasze prześcieradła nie ślizgają się po materacu ani nie powodują hałasu podczas użytkowania.

Skład:
- bawełna frotte
- membrana poliuretanowa

Wybierz nieprzemakalne prześcieradło na materac 70x140!

Komentarze (16)
Oceń