• -30,00 zł

120x200 Prześcieradło nieprzemakalne 120x200

99,13 zł
69,13 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Prześcieradła nieprzemakalne posiadają specjalne właściwości, które zapewnią Ci 100% ochronę oraz polepszą jakość Twojego snu!

Nasze produkty są szyte w Polsce i tworzone z najlepszej jakości materiałów tak, aby zapewnić Ci jak najwięcej korzyści. Prześcieradła są:

- w 100% wodoodporne
- bezpieczne
- z naturalnych materiałów
- posiadają właściwości antyalergiczne
- nie powodują podrażnień 

Wybierz prześcieradło nieprzemakalne 120x200!

Ilość

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Jakie korzyści płyną z używania nieprzemakalnych prześcieradeł?

Prześcieradła nieprzemakalne idealnie spisują się jako ochrona materaca przed plamami oraz zabrudzeniami. Korzystając z tego typu prześcieradła, nie tylko chronisz swój materac, ale również siebie! Prześcieradła nieprzemakalne mają właściwości antyalergiczne - chronią przed bakteriami oraz roztoczami. W taki sposób możesz zachować właściwą higienę w łóżku, co bezpośrednio wpływa na jakość snu oraz Twoje zdrowie.

Czym charakteryzują się nasze produkty?

Nasze nieprzemakalne podkłady na materac wyróżniają się najlepszą jakością oraz pewnym bezpieczeństwem użytkowania. Tworzymy je z najlepszej jakości materiałów, które są zarówno niezwykle efektywne w swoim działaniu ochronnym, ale również posiadają wiele specjalnych właściwości, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. 

Nasze prześcieradła są w 100% wodoodporne, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu ochronnej membrany poliuretanowej.. Warstwa ta skutecznie chroni przed przemakaniem oraz chroni przed zabrudzeniami i zniszczeniami. Górną warstwę prześcieradła stanowi niezwykle przyjemna dla ciała bawełna frotte, która jest delikatna i nie powoduje podrażnień skóry. Dzięki zastosowaniu bawełny frotte, prześcieradło jest przewiewne i nie powoduje nadmiernej potliwości w nocy.

Wykorzystane do produkcji materiały sprawiają, że prześcieradła posiadają właściwości antyalergiczne i chronią przed bakteriami oraz roztoczami, co sprawia, że nasze produkty świetnie sprawdzą się podczas walki z wszelkimi alergiami!

Prześcieradła są w 100% bezpieczne - nawet dla niemowląt! 

PRZEŚCIERADŁA SA PRODUKOWANE W POLSCE

Skład:
- bawełna frotte
- membrana poliuretanowa

Prześcieradło nieprzemakalne 120x200 - wybierz lepszą jakość snu!

1000 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.