• -30,00 zł
120x200 Prześcieradło nieprzemakalne 120x200
search
  • 120x200 Prześcieradło nieprzemakalne 120x200

120x200 Prześcieradło nieprzemakalne 120x200

99,13 zł
69,13 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Prześcieradła nieprzemakalne posiadają specjalne właściwości, które zapewnią Ci 100% ochronę oraz polepszą jakość Twojego snu!

Nasze produkty są szyte w Polsce i tworzone z najlepszej jakości materiałów tak, aby zapewnić Ci jak najwięcej korzyści. Prześcieradła są:

- w 100% wodoodporne
- bezpieczne
- z naturalnych materiałów
- posiadają właściwości antyalergiczne
- nie powodują podrażnień 

Wybierz prześcieradło nieprzemakalne 120x200!

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Jakie korzyści płyną z używania nieprzemakalnych prześcieradeł?

Prześcieradła nieprzemakalne idealnie spisują się jako ochrona materaca przed plamami oraz zabrudzeniami. Korzystając z tego typu prześcieradła, nie tylko chronisz swój materac, ale również siebie! Prześcieradła nieprzemakalne mają właściwości antyalergiczne - chronią przed bakteriami oraz roztoczami. W taki sposób możesz zachować właściwą higienę w łóżku, co bezpośrednio wpływa na jakość snu oraz Twoje zdrowie.

Czym charakteryzują się nasze produkty?

Nasze nieprzemakalne podkłady na materac wyróżniają się najlepszą jakością oraz pewnym bezpieczeństwem użytkowania. Tworzymy je z najlepszej jakości materiałów, które są zarówno niezwykle efektywne w swoim działaniu ochronnym, ale również posiadają wiele specjalnych właściwości, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. 

Nasze prześcieradła są w 100% wodoodporne, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu ochronnej membrany poliuretanowej.. Warstwa ta skutecznie chroni przed przemakaniem oraz chroni przed zabrudzeniami i zniszczeniami. Górną warstwę prześcieradła stanowi niezwykle przyjemna dla ciała bawełna frotte, która jest delikatna i nie powoduje podrażnień skóry. Dzięki zastosowaniu bawełny frotte, prześcieradło jest przewiewne i nie powoduje nadmiernej potliwości w nocy.

Wykorzystane do produkcji materiały sprawiają, że prześcieradła posiadają właściwości antyalergiczne i chronią przed bakteriami oraz roztoczami, co sprawia, że nasze produkty świetnie sprawdzą się podczas walki z wszelkimi alergiami!

Prześcieradła są w 100% bezpieczne - nawet dla niemowląt! 

PRZEŚCIERADŁA SA PRODUKOWANE W POLSCE

Skład:
- bawełna frotte
- membrana poliuretanowa

Prześcieradło nieprzemakalne 120x200 - wybierz lepszą jakość snu!

Komentarze (10)
Oceń