• -25,00 zł
40x90 Prześcieradło nieprzemakalne 90x40
search
  • 40x90 Prześcieradło nieprzemakalne 90x40

40x90 Prześcieradło nieprzemakalne 90x40

75,83 zł
50,83 zł Zniżka 25,00 zł
Brutto

Prześcieradło nieprzemakalne 90x40 - idealne na materac Twojego malucha!

Prześcieradła nieprzemakalne z naszego sklepu cechują się świetną jakością oraz niezwykłą skutecznością działania - stworzone przy użyciu naturalnych materiałów, prześcieradła nieprzemakalne posiadają specjalne właściwości, które nie tylko zabezpieczą materac przed zniszczeniem, ale także zapewnią Ci zdrowy i higieniczny sen!

Zapewniamy 100% wodoodporność, skuteczność działania oraz niezwykły komfort snu!

Prześcieradła szyte w Polsce!

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Prześcieradła nieprzemakalne świetnie sprawdzają się jako ochrona Twojego materaca przed plamami, zabrudzeniami oraz zniszczeniami. Używając tego typu zabezpieczenia, nie tylko chronisz swój materac, ale również siebie! Prześcieradła nieprzemakalne mają właściwości antyalergiczne - chronią przed bakteriami oraz roztoczami. W ten sposób może utrzymać odpowiednią higienę w łóżku, co bezpośrednio wpływa na jakość snu oraz Twoje zdrowie.

Prześcieradła nieprzemakalne z naszego sklepu są szyte w Polsce, produkujemy je z najlepszej jakości materiałów, które są zarówno bardzo skuteczne w swoim działaniu ochronnym, jak również są pochodzenia naturalnego, co sprawia, że posiadają wiele specjalnych właściwości. 

Nasze prześcieradła są w 100% wodoodporne, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnej membrany poliuretanowej, która stanowi spód prześcieradła. Warstwa ta skutecznie chroni przed przemakaniem płynów oraz zabezpiecza przed wszelkimi zabrudzeniami. Wierzchnią warstwę stanowi natomiast bardzo przyjemna w dotyku bawełna frotte, która jest niezwykle delikatna dla ciała i nie powoduje podrażnień skóry. Dzięki temu, że jest to naturalny materiał, prześcieradło jest oddychające i nie powoduje nadmiernego pocenia w nocy.

Wykorzystane do produkcji materiały sprawiają, że prześcieradła mają właściwości antyalergiczne i chronią przed bakteriami oraz roztoczami. Dzięki temu, nasze nieprzemakalne prześcieradła świetnie sprawdzą się podczas walki z alergią!

Prześcieradła nieprzemakalne są w 100% bezpieczne nawet dla niemowląt! 

Skład: bawełna frotte + membrana poliuretanowa

Wybierz prześcieradło nieprzemakalne na materac 40x90 i zapewnij swojemu maluszkowi spokojny sen!

Komentarze (18)
Oceń